VriendENtaal

Je spreekt en begrijpt al een beetje Nederlands? Je wilt je Nederlands oefenen? Dan is vriendENtaal iets voor jou.

Elke week komen we samen om elkaar te ontmoeten en Nederlands te praten. We praten over gewone dingen: onze feesten, tradities, gezin, kinderen, werk, ... Soms gaan we ook eens samen op uitstap. Je ontmoet er heel wat nieuwe mensen. De groepsgesprekken gaan elke week door.

Deelnemen aan vriendENtaal is gratis!

Info

Agentschap Integratie en Inburgering
Universiteitslaan 1
3500 Hasselt

E-mail: vriendentaal@integratie-inburgering.be
Telefoon: 0484 59 87 34

Deelnemende gemeenten

Beringen | Bilzen | Diepenbeek | Dilsen-Stokkem | GenkHam | HasseltHeppenHeusden-ZolderHouthalen-HelchterenLeopoldsburg | LanakenLommel | MaaseikMaasmechelenPelt | Sint-Truiden | Tessenderlo | Tongeren | Zutendaal

 

vriendENtaal

 

Subregio Noord-West

Beringen

Wanneer

Waar

Info

Maandag 
13 tot 15 uur

LBC-NVK
Paalsesteenweg 33
3580 Beringen
Google Maps

Dienst samenleven, diversiteit en educatie
011 430 338
integratie@beringen.be

Heusden-Zolder

Wanneer

Waar

Info

 

Maandag
9.30 tot 11.30 uur

Start op 21 september

Wijkcentrum Lindeman
Galgenbergstraat 55
3550 Heusden-Zolder
Google Maps

Hatice Murat
Cluster samenleving/team welzijn
011 80 80 86
hatice.murat@heusden-zolder.be

Dinsdag
13 tot 15 uur

Start op 22 september

Zebrahuis
Waterleidingstraat 14
3550 Heusden-Zolder
Google Maps

Hatice Murat
Cluster samenleving/team welzijn
011 80 80 86
hatice.murat@heusden-zolder.be

Ham

Wanneer

Waar

Info

Dinsdag
13 tot 15 uur

OCMW Ham
Roerdompstraat 6-7
3945 Ham
Google Maps

Yasemin Sosysal
Dienst integratie
013 61 10 17
yasemin.soysal@ham.be

Houthalen - Helchteren

Wanneer

Waar

Info

 

Dinsdag
13 tot 15 uur

Start op 15 september

Qrios – campus TIKB
Pastorijstraat 40/2
3550 Houthalen-Helchteren

Ann Hamal
Team maatschappelijke participatie
011 49 20 00
annhamal@houthalen-helchteren.be

Heppen

Wanneer

Waar

Info

 

Maandag
13 tot 15 uur

Start op 14 september

Oude Pastorij\ Schuifaf Kinderopvang 
Pastoor Aertsstraat 7
3971 Heppen

Samia Chekimi
Dienst diversiteit
011 34 02 47
Samia.chekimi@leopoldsburg.be

Leopoldsburg

Wanneer

Waar

Info

 

Dinsdag
13 tot 15 uur

Start op 15 september

De grote zaal van Kwartier IJzer
Michellaan
3970 Leopoldsburg

Samia Chekimi
Dienst diversiteit
011 34 02 47
Samia.chekimi@leopoldsburg.be

Pelt

Wanneer

Waar

Info

 

Maandag
13 tot 15 uur

Start op 28 september

CC Palethe
Jeugdlaan 2
3900 Pelt

Lode Vanhelden
Dienst Samenleven gemeente Pelt
011 94 93 06
lode.vanhelden@gemeentepelt.be

Dinsdag
13 tot 15 uur

Start op 29 september

Dienstengebouw Sooi
Willemsplein 1
3910 Pelt

Lode Vanhelden
Dienst Samenleven gemeente Pelt
011 94 93 06
lode.vanhelden@gemeentepelt.be

Lommel

Wanneer

Waar

Info

 

Donderdag
13 tot 15 uur

Start op 3 september

Huis van de Wereld
Stationsstraat 21
3920 Lommel

Sara Kaya
Dienst Diversiteit en Gelijke Kansen
011 39 96 10
huisvandewereld@lommel.be

Tessenderlo

Wanneer

Waar

Info

 

Donderdag
13 tot 15 uur

Start op 17 september

Cultuurhuis Het Loo
Vismarkt z/n
3980 Tessenderlo

Lotte Nuyts
Dienst projectwerking
013 67 95 93
lotte.nuyts@ocmwtessenderlo.be

 

Subregio Genk-Maasland

Genk

Wanneer

Waar

Info

 

Donderdag
13 tot 15 uur

Start op 24 september

Bibliotheek Genk
Zaal De Ontdekking
Stadsplein 3
3600 Genk

Linda Swinnens
Dienst Diversiteit en Gelijke Kansen
089 65 42 45
linda.swinnens@genk.be

Maasmechelen

Wanneer

Waar

Info

 

Dinsdag
13 tot 15 uur

Start op 15 september

Projectencentrum
Oude Baan 207
3630 Maasmechelen

Elke Bollen
Dienst onderwijs en educatie
089 76 98 75
flankerendonderwijs@maasmechelen.be

Lanaken

Wanneer

Waar

Info

 

Maandag
13.30 tot 15.30 uur

Start op 14 september

Lokaal Dienstencentrum
Europaplein 33
3620 Lanaken

Silvy Hermans
089 73 03 10
silvy.hermans@lanaken.be

Dilsen-Stokkem en Maaseik

Wanneer

Waar

Info

 

Donderdag
13.30 tot 15.30 uur

Start op 3 september

Cultuurcentrum Achterolmen
Van Eycklaan 72
3680 Maaseik

Dymphi Savelkoul (Dilsen-Stokkem)
Dienst welzijn, vrije tijd en cultuur
089 79 09 19
dymphi.savelkoul@dilsen-stokkem.be

Stad Maaseik
Liesbeth Bleux
Dienst jeugd en samenleving
089/410654
liesbeth.bleux@maaseik.be

Zutendaal

Wanneer

Waar

Info

 

Dinsdag
13 tot 15 uur

Start op 15 september

Huis van het Kind Campus Nachtegalenpark
Blookbergstraat 3
3690 Zutendaal

Gudrun Nijs
Dienst welzijn
089 62 38 63
welzijn@zutendaal.be

 

Subregio Hasselt-Zuid

Diepenbeek

Wanneer

Waar

Info

 

Dinsdag
13 tot 15 uur

Start op 15 september

Servaashuis
Varkensmarkt 15
3590 Diepenbeek

Mark Holsteens
0472 39 07 69
markh@telenet.be

Hasselt

Wanneer

Waar

Info

 

Dinsdag
13.30 tot 15.30 uur

Start op 15 september

Vormingplus
Cellebroederstraat 13-15
3500 Hasselt

Rachida Nait Oufakir
Dienst gelijke kansen
011 23 97 72
rachida.nait@hasselt.be

Donderdag
13.30 tot 15.30 uur

Volkstehuis
Kempische Kaai 11
3500 Hasselt

Rachida Nait Oufakir
Dienst gelijke kansen
011 23 97 72
rachida.nait@hasselt.be

Donderdag
9.30 tot 11.30 uur

de Magneet
Brigandstraat 1
3500 Hasselt

Murside Demirsoy
Dienst wijkopbouw
0470 17 36 17
murside.demirsoy@hasselt.be

Dinsdag
13.30 tot 15.30 uur

Start op 29 september

Wijkpunt Rode Rok
Grote Breebeemdlaan 58
3511 Kuringen

Ingrid Stas
Dienst wijkopbouw
0473 79 06 47
Ingrid.stas@hasselt.be

Donderdag
18.30 tot 20.30 uur

Start op 17 september

De Hazelaar
Merellaan 17
3500 Hasselt

Kaat Delwiche
Dienst wijkopbouw
0473 83 51 95
kaat.delwiche@hasselt.be

Bilzen

Wanneer

Waar

Info

 

Maandag
13.30 tot 15.30 uur

Start op 21 september 

Lokaal dienstencentrum
De Wijzer
Eikenlaan 24
3740 Bilzen

Gitte Festjens
Sociaal Huis
0479 09 21 18
gitte.festjens@ocmwbilzen.be

Sint-Truiden

Wanneer

Waar

Info

 

Dinsdag
13 tot 15 uur

Start op 15 september

Huis van de Wereld
Zoutstraat 46
3800 Sint-Truiden

Riet Leurs
Dienst integratie
011 70 15 37
riet.leurs@sint-truiden.be

Donderdag
13 tot 15 uur

Start op 17 september

Huis van de Wereld
Zoutstraat 46
3800 Sint-Truiden

Riet Leurs
Dienst integratie
011 70 15 37
riet.leurs@sint-truiden.be

Tongeren

Wanneer

Waar

Info

 

Donderdag
13 tot 15 uur
Start op 17 september

Qrios campus viio - lokaal 1
Radiostraat 16
3700 Tongeren

Liesbeth Roeffart
012 24 20 50
liesbeth.roeffart@qrios.be

 

logos-vriendentaal
Nieuws

14 september 2020
Door de coronacrisis is het aantal deelnemers voor sommige praatgroepen beperkt!

Button thuis Nederlands oefenen

Button website Nederlands oefenen