VriendENtaal

dialoogwolken: 1 van de 4 is ingekleurd

Je spreekt en begrijpt al een beetje Nederlands? Je wilt je Nederlands oefenen? Dan is vriendENtaal iets voor jou.dialoogvensters: 2 van de 4 ingekleurd

Elke week komen we samen om elkaar te ontmoeten en Nederlands te praten. We praten over gewone dingen: onze feesten, tradities, gezin, kinderen, werk, ... Soms gaan we ook eens samen op uitstap. Je ontmoet er heel wat nieuwe mensen. De groepsgesprekken gaan elke week door.

Deelnemen aan vriendENtaal is gratis!

Info

Agentschap Integratie en Inburgering
Universiteitslaan 1
3500 Hasselt

E-mail: vriendentaal@integratie-inburgering.be
Telefoon: 0484 59 87 34

Deelnemende gemeenten

Beringen | Bilzen | Diepenbeek | Dilsen-Stokkem | GenkHam | HasseltHeusden-ZolderHouthalen-HelchterenLeopoldsburg | LanakenLommel | MaaseikMaasmechelenPelt | Sint-Truiden | Tessenderlo | Tongeren

 

vriendENtaal

 

Subregio Noord-West

Beringen

Wanneer

Waar

Info

Dinsdag 
13 tot 15 uur

 

Het Melkhuisje
Alfred Habetslaan
3580 Beringen
Google Maps

Cecile Jannes
Dienst samenleven, diversiteit en educatie
011 44 97 00
integratie@beringen.be

Heusden-Zolder

Wanneer

Waar

Info

 

Maandag
9.30 tot 11.30 uur
Vanaf 11 oktober
 

Wijkcentrum Lindeman
Galgenbergstraat 55
3550 Heusden-Zolder
Google Maps

Hatice Murat
Cluster samenleving/team welzijn
011 80 80 86
hatice.murat@heusden-zolder.be

Dinsdag
13 tot 15 uur 

 

Zebrahuis
Waterleidingstraat 14
3550 Heusden-Zolder
Google Maps

Hatice Murat
Cluster samenleving/team welzijn
011 80 80 86
hatice.murat@heusden-zolder.be

Ham

Wanneer

Waar

Info

Dinsdag
13 tot 15 uur
Wandelbabbel bij droog weer

OCMW Ham
Roerdompstraat 6-7
3945 Ham
Google Maps

Yasemin Soysal
Dienst integratie
013 61 10 17
yasemin.soysal@ham.be

Houthalen - Helchteren

Wanneer

Waar

Info

 

Dinsdag
13 tot 15 uur
 

Qrios – campus TIKB
Pastorijstraat 40/2
3550 Houthalen-Helchteren
Google Maps

Ann Hamal
Team maatschappelijke participatie
011 49 20 00
annhamal@houthalen-helchteren.be

Leopoldsburg

Wanneer

Waar

Info

 

Dinsdag
13 tot 15 uur
 

Cultuurcentrum 
Kastanjedreef 1
3970 Leopoldsburg
Google Maps

Samia Chekimi
Dienst diversiteit
011 34 02 47
Samia.chekimi@leopoldsburg.be

Pelt

Wanneer

Waar

Info

 

Maandag
13 tot 15 uur
 

CC Palethe
Jeugdlaan 2
3900 Pelt
Google Maps

Filip Sleurs
Dienst Samenleven gemeente Pelt
011 94 93 89
filip.sleurs@gemeentepelt.be

Dinsdag
13 tot 15 uur
 

Dienstengebouw Sooi
Willemsplein 1
3910 Pelt
Google Maps

Filip Sleurs
Dienst Samenleven gemeente Pelt
011 94 93 89
filip.sleurs@gemeentepelt.be

Lommel

Wanneer

Waar

Info

 

Donderdag
13 tot 15 uur
 

Huis van de Wereld
Stationsstraat 21
3920 Lommel
Google Maps

An Geebelen
Dienst Diversiteit en Gelijke Kansen
011 39 96 10
huisvandewereld@lommel.be

Tessenderlo

Wanneer

Waar

Info

 

Donderdag
13 tot 15 uur

 

Cultuurhuis Het Loo
Vismarkt z/n
3980 Tessenderlo
Google Maps
 

Lotte Nuyts
Dienst projectwerking
013 67 95 93
lotte.nuyts@ocmwtessenderlo.be

 

Subregio Genk-Maasland

Genk

Wanneer

Waar

Info

 

Donderdag
13 tot 15 uur

 

 

Bibliotheek Genk
Zaal De Ontdekking
Stadsplein 3
3600 Genk
Google Maps

Linda Swinnens
Dienst Diversiteit en Gelijke Kansen
089 65 42 45
0476 69 90 98
linda.swinnens@genk.be

Maasmechelen

Wanneer

Waar

Info

 

Dinsdag
13 tot 15 uur
 

Projectencentrum
Oude Baan 207
3630 Maasmechelen
Google Maps

Elke Bollen
Dienst onderwijs en educatie
089 76 98 75
flankerendonderwijs@maasmechelen.be

Lanaken

Wanneer

Waar

Info

 

Maandag
13.30 tot 15.30 uur

 

Lokaal Dienstencentrum
'Aan de Statie'
Europaplein 33
3620 Lanaken
Google Maps

Marijke Bastiaens
089 73 03 16

marijke.bastiaens@lanaken.be

Dilsen-Stokkem en Maaseik

Wanneer

Waar

Info

 

Donderdag
13.30 tot 15.30 uur


 

Cultuurcentrum Achterolmen
Van Eycklaan 72
3680 Maaseik

Google Maps

Dymphi Savelkoul (Dilsen-Stokkem)
Dienst welzijn, vrije tijd en cultuur
089 79 09 19
dymphi.savelkoul@dilsen-stokkem.be

Stad Maaseik
Liesbeth Bleux
Dienst jeugd en samenleving
089/410654
liesbeth.bleux@maaseik.be

 

     

 

Subregio Hasselt-Zuid

Diepenbeek

Wanneer

Waar

Info

 

Dinsdag
13 tot 15 uur

Laatste sessie op 23 november 2021.

We komen een tijdje niet meer samen. We houden je op de hoogte.

Servaashuis
Varkensmarkt 15
3590 Diepenbeek
Google Maps

Mark Holsteens
0472 39 07 69
markh@telenet.be

Hasselt

Wanneer

Waar

Info

 

Dinsdag
13.30 tot 15.30 uur

 

Avansa Limburg
Cellebroederstraat 13-15
3500 Hasselt
Google Maps

Rachida Nait Oufakir
Dienst gelijke kansen
011 23 97 72
rachida.nait@hasselt.be

Donderdag
13.30 tot 15.30 uur

 

 

Volkstehuis
Kempische Kaai 11
3500 Hasselt
Google Maps
 

Rachida Nait Oufakir
Dienst gelijke kansen
011 23 97 72
rachida.nait@hasselt.be

Donderdag
9.30 tot 11.30 uur

 

de Magneet
Brigandstraat 1
3500 Hasselt
Google Maps

Murside Demirsoy
Dienst wijkopbouw
0470 17 36 17
murside.demirsoy@hasselt.be

Dinsdag
13.30 tot 15.30 uur



 

Wijkpunt Rode Rok
Grote Breebeemdlaan 58
3511 Kuringen
Google Maps

Ingrid Stas
Dienst wijkopbouw
0473 79 06 47
Ingrid.stas@hasselt.be

Donderdag
18.30 tot 20.30 uur


 

De Hazelaar
Merellaan 17
3500 Hasselt (Banneux)
Google Maps

Kaat Delwiche
Dienst wijkopbouw
0473 83 51 95
kaat.delwiche@hasselt.be

Bilzen

 

Maandag 
13.30 tot 15.30 uur

Vanaf 19 oktober

Seniorenhuis
Camille Huysmansplein 14
3740 Bilzen
Google Maps

Gitte Festjens
Sociaal Huis
0479 09 21 18
gitte.festjens@ocmwbilzen.be

Sint-Truiden

Wanneer

Waar

Info

 

Dinsdag
13 tot 15 uur

 

Huis van de Wereld
Zoutstraat 46
3800 Sint-Truiden
Google Maps

Riet Leurs
Dienst integratie
011 70 15 37
riet.leurs@sint-truiden.be

Donderdag
13 tot 15 uur

 

Huis van de Wereld
Zoutstraat 46
3800 Sint-Truiden
Google Maps

Riet Leurs
Dienst integratie
011 70 15 37
riet.leurs@sint-truiden.be

Tongeren

Wanneer

Waar

Info

 

Donderdag
13 tot 15 uur

 

Qrios campus viio - lokaal 1
Radiostraat 16
3700 Tongeren
Google Maps

Jean-Paul Decocq
0498 85 45 39

vriendentaal.tongeren@gmail.com

 

logos-vriendentaal
Nieuws

11 oktober 

Het nieuwe babbeljaar is gestart.

De praatgroepen komen terug fysiek samen.

We wensen hen veel succes!

 

Button thuis Nederlands oefenen

Button website Nederlands oefenen